Főmenü
Órarend levelező MA
2011. február 25, péntek
Dr. Nagy Zoltán, 19:24
Képgaléria  Nyomtatás  E-mail 

Levelező konzultációk az ének-zene szakon

2014/2015. II. félév

I. MA évfolyam – keresztféléves évfolyam

2015. ÁPRILIS 24.

Csoportos órák   –   péntek

9.00-10.00                  Népzene I.                                          Szabó Viola                 A-125. t.

10.00-11.00                Karvezetés 1                                       Nagy Zoltán                A-125. t.

11.00-12.00                Komplex zenei gyakorlat 1                  Kis Katalin                  A-125. t.

12.00-13.00                Gyermek- és ifj. kari irodalom             Kis Katalin                  A-125. t.

                                                                                   

Egyéni óra  -  péntek 

Hangszeres előadói gyakorlat                     A-210. terem

Csüllög Judit

11.30-12.00                Sándor Lívia

12.00-12.30                Hammerné Pető Martina

12.30-13.00                Halmos Attila

13.00-13.30                Putnoki Zsolt

13.30-14.00                Palkovicsné Nagy Gabriella

Vokális előadói gyakorlat

Hegyesi Hudik Margit                                 A-126.  terem        

14.00-17.00                nincs külön beosztás

           

I. MA évfolyam – 2, 4, 5 félévesek

2015. ÁPRILIS 24.

Csoportos órák   –   péntek

10.00-11.00                Népzene 2                                          Szabó Viola                A-126. t.

12.00-13.00                Gyermek- és ifj. kari irodalom             Kis Katalin                 A-125. t.

                                   

Egyéni óra  -  péntek

Hangszeres előadói gyakorlat                     A-211. terem

Várady Krisztina

8.30-9.00                    Szőgyényiné Pados Csilla

9.00-9.30                    Tóthné Vermes Zita

9.30-10.00                  Petz Zoltánné  

10.00-10.30                Fehérvári Gábor

10.30-11.00                Fodorné Nagy Judit

11.00-11.30                Barnáné Pittner Krisztina

11.30-12.00                Haranginé Simon Tímea

12.00-12.30                Danyi Nikolett 

12.30-13.00                Józsa Péter

                       

Vokális előadói gyakorlat – péntek            A-126. terem

Hegyesi Hudik Margit

14.00-17.00                nincs külön beosztás