Főmenü
Egyéni órák
2011. február 27, vasárnap
Csüllög Judit, 20:14
Képgaléria  Nyomtatás  E-mail 

ESZTERHÁZY KÁROLY FŐISKOLA ÉNEK-ZENE TANSZÉK                     2014/2015. II. FÉlÉV

BOLYA-PAP NIKOLETTA - hangképzés 

                                                                                       

           Hétfő

A-126.terem

             Kedd

Szerda

       Csütörtök    

            Péntek

8.00–

8.45

Majtényi

Laura

8.55–

9.40

Köles

Rita

10.00–

10.40

Aleksandra

Gurdak

11.50–

12.35

Nagy

Beáta

12.45–

13.30

Agárdi

Éva

13.40–

14.25

Kiss

Flóra

16.25–

17.10

A-126. terem

17.20–

18.05

Pitlu

Gergő

18.15–

19.00

Vámos

Nikolett

19.00-

19.45

Szabó

Henrietta

CSÜLLÖG  JUDITzongora, köt. zong., korrepetíció, partitúraolvasás                                                                    

           Hétfő

           A-210. terem

             Kedd

          

          Szerda

       Csütörtök

            Péntek

A-128. terem

8.00–

8.45

Hevesi

Valentina

A-211. terem

Csillag Rebeka

Hadházi Katalin

8.55–

9.40

Budavári

Kitti

Spisák

Réka

10.00–

10.45

Szabó Henrietta

kamarazene

Kollár Kinga po. 9.40-től

10.00-től KollárKinga

10.55–

11.40

Brecht

Slabbinck

Kovács Máté kötz.

Kapás Kitti

11.50–

12.35

Balogh Boglárka po.

Ádám

Noémi

12.45–

13.30

Brecht Slabbinck kamarazene

13.40–

14.25

Korrepetíció

DUDÁS ANNA – hangképzés                       

           Hétfő

             Kedd

Szerda

       Csütörtök

         Péntek

11.50–

12.35

A-126. terem

12.45–

13.30

Petrusovics Attila

Nagy György

13.40–

14.25

Kiss Zsuzsa

14.35–

15.20

Kurucz Ádám

GÁBOS  JUDITzongora-hangszerjáték, kamarazene                                                                          

           Hétfő    

             Kedd

          Szerda

Csütörtök

           Péntek

10.00–

10.45

A-123/b. tanszékv

10.55–

11.40

Majtényi

Laura

11.50–

12.35

Kozák

Ádám

12.45–

13.30

A-123/b. tanszékv.

13.40–

14.25

Kamarazene

Ág Zs.+Pitlu G.

Pitlu

Gergő

14.35–

15.20

Ág

Zsolt

Pitlu Gergő

Farkas Antal

A-123/b. tanszékv

15.30–

16.15

Ág Zsolt

Köles Rita

Barna

György

16.25–

17.10

Köles

 Rita

Nagy

György

HEGYESI-HUDIK  MARGIT  - hangképzés, kamaraének                                

          Hétfő

             Kedd

         Szerda

     Csütörtök   

           Péntek

10.00–

10.40

A-126. terem

10.55–

11.40

Barna

György

11.50–

12.35

Kapás

Kitti

12.45–

13.30

Kovács

Máté

14.35–

15.20

126. terem 

15.30–

16.15

   

Páll

Gréta

16.25–

17.10

126. terem 

17.20–

18.05

Kozák Ádám

Spisák Réka

19.00-

19.45

Kamaraének

126. terem 

HIBAY ÉVA  -  hangszerjáték  (fuvola)                            

           Hétfő

             Kedd

          Szerda

       Csütörtök

            Péntek

10.00–

10.40

A-211. terem

10.55–

11.40

Szabó

Henrietta

11.50–

12.35

Pirigyi

Viktor

12.45–

13.30

Kapás

Kitti

16.25–

17.10

A-211. terem

17.20–

18.05

Agárdi

Éva

18.15–

19.00

Kapás Kitti+

Pirigyi V. - kzene

IVÁN ILDIKÓ  -  hangképzés                                              

           Hétfő

             Kedd

          Szerda

       Csütörtök

            Péntek

10.55–

11.40

A-126. terem

11.50–

12.35

Deák

Izabella

12.45–

13.30

Menyhárt

Judit

13.40–

14.25

Hevesi

Valentina

14.35–

15.20

Lékó

Anna

15.30–

16.15

Pirigyi

Viktor

16.25–

17.10

Csillag

Rebeka

17.20–

18.05

Budavári

Kitti

18.15–

19.00

Ág

Zsolt

KONTRA LEILA  - hangképzés

Hétfő

             Kedd

          Szerda

       Csütörtök

            Péntek

8.55–

9.40

A-128. terem

Millye Szabolcs

10.00–

10.40

Fazekas Boglárka

10.55–

11.40

Hadházi

Katalin

11.50–

12.35

 Kollár

Kinga

MARÍK ERZSÉBET  - zongora+kötelező zongora,  hangszeres  korrep.        

           Hétfő

             Kedd

          Szerda

       Csütörtök

            Péntek

15.30–

16.15

A-210. terem

Millye Szabolcs kzg.

16.25–

17.10

Lékó

Anna zg.

17.20–

18.05

Kurucz

Ádám

Fazekas Boglárka

18.15–

19.00

Hangszeres

korrepetíció

19.00-

19.45

Lékó A.+Menyhárt J.

kamarazene

19.45-

20.30

Kiss

Zsuzsa

NAGY  ZOLTÁN – partitúraolvasás    

           Hétfő

             Kedd

          Szerda

       Csütörtök      

            Péntek

8.00–

8.45

A-125/a. tanári

8.55–

9.40

Ág Zsolt  part.olv.

Hevesi Valentina

15.30–

16.15

Csillag R. 125/a.

Kovács Máté polv.

19.00–

19.45

Kapás Kitti po.  125/a.

Pirigyi Viktor po.

RÉZ  LÓRÁNT  - zongora,+köt. zong., korrepetíció

           Hétfő

             Kedd

          Szerda

       Csütörtök

            Péntek

10.00–

10.40

A-128. terem

EgresiAnna

A-211. terem

Petrusovics Attila

10.55–

11.40

Budavári K. polv.

Menyhárt J. polv.

Páll

Gréta

11.50–

12.35

A-210. terem

A-211. terem

12.45–

13.30

Nagy

Júlia

Tima

Anna

13.40–

14.25

Nagy J. polv.

Deák I. polv.

.

14.35–

15.20

Aleksandra

Gurdak  piano

15.30–

16.15

Aleksandra

Gurdak chamber mus.

16.25–

17.10

Korrepetíció

17.20–

18.05

Gál

 Tamás

  SZABÓ VIOLA – hangszerjáték (hegedű)                                                                             

           Hétfő

             Kedd

          Szerda

       Csütörtök

            Péntek

16.25–

17.10

Kovács Máté

A-125.terem

VÁRADY KRISZTINA  - zongora,+kötelező zong., , korrepetíció

Hétfő

             Kedd

          Szerda

       Csütörtök

            Péntek

8.00–

8.45

A-211. terem

Pirigyi Viktor kötz.

8.55–

9.40

Deák

Izabella

10.00–

10.40

Lékó Anna polv.

Millye Szabolcs 

A-211. terem

Menyhárt Judit

10.55–

11.40

Agárdi É. kötz.

Szabó H. kötz,

Korrepetíció

11.50–

12.35

Vámos

Nikolett

12.45–

13.30

Nagy

Beáta

13.40–

14.25

Nagy B.+Köles R.

kamarazene

.

14.35–

15.20

Balogh

Boglárka

.

17.20–

18.05

Kiss

Flóra